Nieuws
Dames 1 promoveert!
maandag, 08 mei 2017 17:54

Afgelopen zaterdag 6 mei werden de promotie/degradatie wedstrijden gespeeld in Steenwijk.

Dames 1 van Sparta moest het opnemen tegen de Swette Switters en VLO.
Alle teams waren zeer aan elkaar gewaagd dat was direct tijdens de eerste wedstrijd Swette Switters- VLO zichtbaar.
De Swette Switters wonnen deze wedstrijd met 2-1.

Nu was het de beurt aan onze dames om van de Swette Switters te winnen, ook deze wedstijd duurde 3 sets maar wel in het voordeel van Sparta!

De eerste set tegen VLO werd makkelijk gewonnen. Toch liet VLO zien dat zij niet voor niets in de 1e klas speelden en kwamen sterk terug.
Door de zenuwen van de Sparta dames werd deze set verloren.
De laatste set is maar tot 15 en moest gewonnen worden om volgend jaar dan eindelijk na al die jaren te mogen spelen in de 1e klasse.
Met de set stand van 15-13 werd gewonnen van VLO en was het feest compleet!

 Volgend jaar speelt dames 1 van Sparta 1e klasse! 

We willen graag Anja Kooistra bedanken voor al die jaren training en Peter Ernst voor het coachen!
Volgend jaar gaat Anja trainen geven aan Griffioen dames 1. We willen Anja veel succes wensen.
Peter Ernst gaat met ons de uitdaging aan in de 1e klas.
  

 

 

Niet op de foto maar horen wel bij het team; Andrea en Jose 

 
Eind standen seizoen 2016 -2017
woensdag, 03 mei 2017 06:35
Sparta HS 1Senioren - Heren 3e Klasse G
RankingTeamnaamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegenOpmerkingen 
1CSC-Joure HS 11839391512651005Kampioen 
2Sparta HS 11833332112231114Promotie 
3Oeverzwaluwen HS 21833332112141131  
4L.V.C. HS 31831342012161165
 
5S.N.V.V. HS 31831312311991092  
6VC Sneek HS 51824243011701178  
7Staveren HS 21823233111051208  
8Oeverzwaluwen HS 31821213311031216  
9CoVos HS 31816163811051289  
10N.O.K. HS 21816163810611263  
          
          
Sparta DS 1Senioren - Dames 2e Klasse M
RankingTeamnaamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegenOpmerkingen 
1D.B.S. DS 222100781021571514Kampioen 
2Sparta DS 12280652721451752Promotie-/degradatiewedstrijd(en) 
3V.V.H. DS 22274603120821866  
4v.c. Joure DS 22267573620651887  
5HeVoC '89 DS 32262534220391957  
6L.V.C. DS 22257474419601930  
7S.N.V.V. DS 32254444519531852  
8BEO DS 22249415019142003  
9N.O.K. DS 12246385219252019  
10Top en Twel DS 12242355618402037  
11VLO DS 22222217116912150Degradatie 
12Oeverzwaluwen DS 222778213702174Degradatie 
          
Sparta DS 2Senioren - Dames 3e Klasse P
RankingTeamnaamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegenOpmerkingen 
1Udiros DS 22250501615701294Kampioen 
2HeVoC '89 DS 52244442215541380Promotie 
3Sparta DS 22239392715001398  
4L.V.C. DS 42237372915061382  
5Reva DS 32236363015031398  
6Hercules DS 22236363014251482  
7IVO DS 12234343214761433  
8SDO DS 12233333314791381  
9s.v. Thor DS 22230303613681469  
10De Griffioen DS 22224244213791514  
11A.V.C. '69 DS 72221214512841534Degradatie 
12Advendo DS 22212125412021581Degradatie 
          
Sparta DS 3Senioren - Dames 4e Klasse J
RankingTeamnaamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegenOpmerkingen 
1HeVoC '89 DS 718454591282913Kampioen 
2HeVoC '89 DS 91840401412601019Promotie 
3Wordt Kwiek DS 2183939151292980  
4S.N.V.V. DS 61837401412561010
 
5Sparta DS 31829292512051106  
6WISKY DS 41823233111001169  
7v.c. Joure DS 71821213311081175  
8Flora DS 2181717379591235  
9Wordt Kwiek DS 51813134110141257  
10Hercules DS 41833517261338  
          
Sparta MB 1Jeugd B - Meisjes B 2e Klasse G
RankingTeamnaamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegenOpmerkingen 
1De Griffioen MB 118535311342673Kampioen 
2A.V.C. '69 MB 2183939151233982  
3Heecherop MB 11832322212191075  
4Sparta MB 11830302411711177
 
5OPM Heerenveen MB 31825252910641200  
6Reva MB 11823233111391213  
7S.N.V.V. MB 21722222910471149
 
8WISKY MB 1172222299931113
 
9Tsjûkemarders MB 11812124210201298  
10v.c. Joure MB 41899459621310  
 
Balsponsoren 2016-2017
maandag, 20 maart 2017 19:37
logo
 
Balsponsoren 2015-2016
vrijdag, 30 september 2016 09:56
 
speelschema 2016 - 2017 online
maandag, 19 september 2016 08:44

Het speelschema voor 2016-2017 staat online op de site.

klik hier voor het schema

 
Meer artikelen...
<< Start < Vorige 1 2 Volgende > Einde >>

Pagina 1 van 2